06.04.2018 # 11:19 # 11:19

Do Domu umenia prídu mladé muzikálové hviezdy

Inzercia

Star Track je zoskupenie jedinečných hlasov, troch mladých muzikálových spevákov a hercov Mirky Partlovej, Petra Makranského a Dáriusa Kočiho z divadla Nová Scéna v Bratislave. Ich spev vás prenesie do úplne iného rozmeru, poskytne nečakane silný umelecký zážitok spojený so silnou emóciou príbehov z muzikálového sveta, ale i klasickej svetovej tvorby. Vypočuť si ho môžete už v utorok 10. apríla o 19.00 h v Malej sále Domu umenia.

Mirka Partlová
Najpôvabnejšia členka speváckej skupiny STAR TRACK, zároveň kapelníčka skupiny. Herečka a speváčka, sólistka Novej scény Bratislava. Absolventka hudobnodramatického odboru Štátneho konzervatória Bratislava. Jej prvá postava bola mladučká Ofélia v muzikáli Hamlet na Novej Scéne. Po tomto úspechu pokračovala postavami Anny v muzikáli Klietka Bláznov, Crissy v muzikáli Hair, Minnie Fayová v Hello Dolly a nemenej úspešná postava Aničky v Na skle maľované. Účinkovala v nádherných kusoch ako Neberte nám princeznú, West Side Story, či Fontána pre Zuzanu. Jej kroky viedli aj na slávne dosky SND kde si zahrala v hre Dom nad oceánom. Aj jej popularitu priniesla televízia a najmä seriál Panelák a nezabudnuteľná Angie.

Peter  Makranský
Nemenej populárny člen speváckej skupiny STAR TRACK. Unikátny hlas si zaspieval s Helenou Vondráčkovou, Mirkou Partlovou, Nelou Pociskovou a ďalšími. Spevák a herec, sólista divadla nová Scéna Bratislava, absolvent konzervatórií v Bratislave a Prešove. Už ako dieťa hviezdil v muzikáli Oliver. Na Novej Scéne Bratislava pôsobil v muzikáloch West Side Story, Fontána pre Zuzanu, František z Assisi, BoyBand. Stvárnenie hlavných postáv najúspešnejších muzikáloch súčasnosti Rómeo a Júlia,  Ô smy Svetadiel, Pokrvný Bratia, Bedári otvárajú hviezdnu cestu veľkému talentu. Rovnako pôsobí v televízii a dabingu. Popularitu a obľúbenosť mu priniesli televízne postavy ako napríklad v seriáli Chlapi neplačú.

Dárius Kočí
Najmladší, najvyšší člen speváckej skupiny STAR TRACK. Na jednom pódiu hráva s Mirkou Partlovou, Sisou Sklovskou, či veľa inými známymi umelcami. Spevák a herec, sólista divadla nová Scéna Bratislava, absolvent Štátneho konzervatória Bratislava. Hviezda muzikálu Mozart, pôsobil v muzikáli  Ô smy Svetadiel, v hlavnej úlohe muzikálu Princ a Večernica, hudobnej rozprávke Bajaja, muzikál Obchod na korze, komédii Sluha dvoch šéfov a Dotyky – koncert o nás a svetových muzikálových bestselleroch Pokrvní bratia a Bedári. Okrem divadelných dosiek je nemenej úspešný aj v dabingu a televízii. Jedným zo seriálov sú napríklad Tajné životy.

Vstupné: 12,- €  / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk.

(Reklamný článok)

X