Divadlo Dino pozýva na reprízu komédie Horí ohník, horí

Od februára našlo Divadlo Dino svoje nové pôsobisko v Dome umenia. A práve tam sa uskutočnila úspešná obnovená premiéra komédie Františka Reháka Horí ohník, horí. Teraz pozývajú ochotníci na jej reprízu.


Reprízu úspešnej komédie si môžete pozrieť v piešťanskom Dome umenia v sobotu 16. mája o 19.00 h


Predstavenie Horí ohník, horí sleduje príbeh dobrovoľného hasičského zboru, ktorý na dedine čelí nielen hrozbám klasických požiarov, ale hlavne hrozbám požiarov vo vzťahoch k rodinám, manželkám, či priateľkám. Ako to už na dedine, a nielen tam býva, chlapi v zbore väčšmi hasia smäd ako požiar, a z toho pramení veľa humorných až komických situácií.

Dino rozšírilo svoje rady o niekoľko nových členov, ktorí svojim nadšením a invenciou do súboru viac ako zapadli. Za všetkých možno spomenúť talentovaného Martina Škodu, ktorý je tiež členom Radošinského naivného divadla. Takže na novej domácej scéne v Dome umenia a s novými posilami sa divadelníci už veľmi tešia na stretnutie s divákmi, na tvárach ktorých by chceli zapáliť nejeden oheň smiechu.

Pozrite si fotografie z premiéry:

hori ohnik hori 1 hori ohnik hori 15 hori ohnik hori 14  hori ohnik hori 12 hori ohnik hori 11  hori ohnik hori 9  hori ohnik hori 7  hori ohnik hori 5 hori ohnik hori 4 hori ohnik hori 3 hori ohnik hori 2

Text: PR Foto: Martin Palkovič