Desmod Teatro set už túto sobotu v Dome umenia

Kapela predvedie zmes akustických úprav hitov a jemne drzého slova pod prísnou rukou principála, krotiteľa a eskamotéra Michala Malichera. Piešťanský koncert sa uskutoční 8. decembra v Dome umenia.

Humor, skeče a netradičné úpravy hitov. Tak vyzerá štvrtý ročník špeciálneho Desmod Teatro set, s ktorým kapela prejde celé Slovensko.

„Ide o špeciálne vystúpenia, kde sú naše piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane.
Budete ho nenávidieť a zároveň milovať. Veľmi veľa budeme improvizovať, takže priamo na mieste vznikajú nové skeče, prekvapenia a brebty. S kapelou robíme fóriky, vyťahujeme ľudí na pódium a oni s nami hrajú scénky, je to veľmi vtipné,“ teší sa na turné Mário Kuly Kollár.

Desmod zahrá na turné všetky obľúbené hity. Nebudú chýbať ani skladby z aktuálneho albumu.

„Niekde hráme dokonca dve predstavenia za sebou, pretože tento druh koncertu už má svojich skalných fanúšikov. Už keď odchádzajú, tak sa pýtajú, že kedy zahráme Teatro set znovu a hneď si objednávajú lístky. Piesne sme upravili do podoby, ako ich fanúšikovia nepoznajú Koncerty majú krásnu vianočnú atmosféru, tentokrát si nacvičíme aj nejakú vianočnú pesničku. Keď je dobrá atmosféra, tak si fanúšikovia môžu na pódiu so mnou aj zaspievať,“ prezradil Kuly.

Vstupenky na piešťanský koncert sú už v predpredaji.

(Reklamný článok) Text: Tlačová správa – NK Factory