Countryfest Bohunice s bohatým sprievodným programom

S príchodom leta sa v Jaslovských Bohuniciach uskutoční ďalší ročník obľúbeného country festivalu. Aj tento raz sa môžete tešiť na kvalitnú hudbu od domácich, ale aj zahraničných autorov a širokú škálu sprievodných podujatí pre celú rodinu.

Sima Martausová, Fešáci, Fleret, Alan Mikušek, Bystrík Banda, Družina, Mariachi Sin Fronteras… Títo a mnohí ďalší zástupcovia country a folkovej scény sa predstavia na festivale Countryfest Bohunice, ktorý sa uskutoční 19. až 21. júla 2019 v obci neďaleko Piešťan.

Countryfest je však známy aj vďaka svojim sprievodným podujatiam. Snahou organizátorov je vytvoriť možnosti pre príjemné trávenie chvíľ na festivale aj mimo hlavného programu. A to pre celé rodiny.

Deti iste pobaví možnosť zastrieľať z luku a povoziť sa na koníkoch, na tvorivých dielňach si vyrobiť indiánsku čelenku alebo kovbojský klobúk, vyblázniť sa v pene, na aquazorbingu, skúsiť rybačku, člnkovať na kanoe alebo naučiť sa niečo z baseballu či amerického futbalu. To samozrejme môžu skúsiť aj dospelí.

„Aj pre hravejších dospelákov máme skvelé súťaže – súťaž v jedení a pití na čas, najkrajšie ženské country tričko, najkrivšie mužské nohy alebo najpomalšiu jazdu na bicykli. A nebol by to samozrejme Countryfest Bohunice, keby sme pre Vás nepripravili asi našu najúspešnejšiu súťaž – Majstrovstvá Bohuníc v skákaní pupkáčov,“ informovali organizátori s tým, že podujatie je určené pre rodiny, ktoré chcú zažiť víkend plný country hudby a dobrej zábavy.

Text: countryfestbohunice.sk Foto: Michal Fujala