Čím potešiť blízkych na Vianoce? Osobný darček je najlepší

Príjemné spomienky sú to najlepšie, čo môžete darovať svojim blízkym. Stačí premeniť digitálne zábery na niečo hmatateľné – fotoknihu či kalendár, alebo hrnček s fotkou.

Nechávať spomienky na príjemne strávené spoločné chvíle zapadnuté niekde na počítačových diskoch je premárnenou príležitosťou potešiť rodinu a priateľov. A to najmä pred Vianocami, keď sa mnohí zamýšľame, ako potešiť svojich najbližších. Oživenie niečoho príjemného z minulosti je najkrajším a finančne nenáročným vianočným darčekom.

Fotokniha, kalendár so zábermi z dovolenky alebo hrnček s portrétom, je originálnym prejavom vďačnosti či náklonnosti. Takýto darček môže každý vytvoriť v pohodlí domova, stačí na to počítač alebo smartfón a digitálne fotografie. Tie vďaka tomu nezostanú zabudnuté na pamäťových médiách, odkiaľ môžu časom nenávratne zmiznúť.

Fotokalednár dokáže obdarovanému vyčariť úsmev na tvári po celý rok. Kniha fotografií je modernou verziu klasických albumov s analógovými fotografiami. Tie si v digitálnej dobe už málokto nechá vyvolať, ale vo forme fotoknihy ide o trvácny a hodnotný darček, ktorý môže rozdávať radosť celé generácie. Výnimočné zábery si zaslúžia byť zvečnené ako samostatný obraz či plagát. Môžu však zdobiť aj originálny hrnček, tričko, vankúš, tašku alebo maľovanku.

Súčasné fotoaparáty a smartfóny majú dostatočné rozlíšenie na to, aby sa aj z neprofesionálnych fotografií stali umelecké diela. Stačí na to pár klikov cez službu empikfoto.sk, ktorá za 13 rokov svojej existencie pomohla s darčekmi pre rodinu a priateľov tisíckam spokojných zákazníkov. Zábery môžu byť vytlačené v ľubovoľnom formáte, poslúžia na prípravu fotoknihy alebo pestrého sortimentu fotodarčekov vrátane maskotov, skladačiek a obalov na telefóny. V nenáročnom užívateľskom prostredí na internetovej stránke empikfoto.sk s predvolenými štýlmi vytvorí originálny osobný darček každý. Rovnako zrozumiteľná je aplikácia pre mobilné telefóny. Aj ona umožňuje uplatniť vlastnú tvorivosť a umelecké sklony. O pár dní príde užívateľovi domov hotový produkt – kvalitná tlač na špičkovom papieri, látke zo stopercentnej bavlny alebo na lesklej keramike.

Najkrajšie sviatky v roku už klopú na dvere a preto je najvyšší čas pripraviť pre svojich blízkych jedinečné vianočné darčeky z pohodlia domova.

S promo kódom „zpiestan“ získate 20-percentnú zľavu na všetky produkty od empikfoto.sk.

(Reklamný článok)