Chiki liki tu-a predstavia v Piešťanoch nový album, vypočujte si ho

Dvojicou koncertov predstavili Chiki liki tu-a počas uplynulého víkendu svoj nový album s názvom 3×4=13 a vyrazili na rovnomennú šnúru, v rámci ktorej zahrajú v piatok 21. októbra v piešťanskom klube ŽiWell. Začiatok koncertu je o 19.30 h a predskokanom bude punkrocková formácia Veľká potreba.

Nový album Chiki liki tu-a sa vyznačuje orchestrálnym zvukom a živými nahrávkami. Fanúšikovia však na ňom nájdu aj cover verzie skladieb od Kategorismuflón a Mňága a Žďorp. Album začína introm vysielania berlínskeho rádia, kde boli členovia kapely hosťami.

„Je to veľmi jemné privítanie, práve preto sa to volá Guten Tag. Pamätám si, že sme začínali na turné týmto ranným rozhovorom a na druhý deň sme už hrali v Paríži a pokračovali s turné, v rámci ktorého sme sa trošku povozili po Európe. Zabudol som, že máme takýto záznam. Martin to vytiahol a pustil nám vetu Ľuboslav Petruška, der Gitarrist… fakt totálna nechutnosť. Guten Tag a vybavené,“ povedal o úvode najnovšej platne Chiki liki tu-a gitarista a spevák Ľuboslav Petruška.

Zaujímavosťou je, že na YouTube a na niektorých streamovacích službách je album 3×4=13 prístupný zdarma. Skupina takto už dlhšie sprostredkováva svojim fanúšikom všetky svoje nahrávky.

Naživo si ich budú môcť v Piešťanoch vypočuť 21. októbra v klube ŽiWell. Začiatok koncertu je o 19.30 h. Udalosť nájdete aj na Facebooku.

(Tlačová správa)