Čas na kávu? Zastavte sa v Coffee Time

Nová kaviareň na prvý pohľad zaujme svojou útulnosťou. Z rušnej Teplickej ulice zrazu vojdete do príjemne domáceho prostredia s priateľskou obsluhou, kvalitnou kávou a chutnými zákuskami.

V Coffee Time vsadili na taliansku kávu značky Illy s takmer storočnou tradíciou. Môžete si ju vychutnať priamo v novootvorenej kaviarni, ale Coffee Time je tiež skvelou zastávkou, ak sa ponáhľate a chcete si zobrať kávu so sebou. Okrem toho tam ponúkajú široký sortiment Illy káv vhodných na domácu prípravu.

Ďalšou prednosťou Coffee Time je šťava z čerstvých pomarančov. Keďže ovocie alebo zelenina by mali tvoriť väčšiu časť nášho denného prijímu potravy, nie je nič lepšie ako získať vitamíny z pomarančovej šťavy. Odšťavovač, ktorý v Coffee Time používajú, nestláča kožu, ale oddeľuje ju od dužiny. Takže do vašej šťavy sa nedostanú žiadne nežiadúce prísady.

Zdrojom vitamínov a minerálnych látok sú aj ďalšie nealkoholické nápoje, ktoré v novej kaviarni ponúkajú. Mimochodom je nefajčiarska, takže tam pokojne môžete zobrať na chutný zákusok aj deti. Príjemným spestrením sortimentu sú panini – kuracie, prosciuttové alebo so šunkou a syrom. Pre niekoho to môžu byť sýte raňajky, pre iného ľahký obed.

Coffee Time sídli v samotnom centre Piešťan, na Teplickej ulici 22. Otváracie hodiny tejto novej kaviarne sú následovné:

Pondelok: 07.00 – 20.00 h
Utorok: 07.00 – 20.00 h
Streda: 07.00 – 20.00 h
Štvrtok: 07.00 – 20.00 h
Piatok: 07.00 – 21.00 h
Sobota: 08.00 – 21.00 h
Nedeľa: 08.00 – 20.00 h

(Reklamný článok)