Zober svoju babičku na koláčik a kávičku

Villa Vodička priniesla do Piešťan staré dobré časy, jej ďalším cieľom je spájať generácie. Pre vnúčatá a starých rodičov preto táto obľúbená kaviareň pripravila zaujímavú ponuku. Študenti, ktorí tam pozvú svoju babičku alebo dedka, dostanú kávu alebo čaj zdarma. Pre ich starých rodičov je pripravené špeciálne prekvapenie.

Ako žili, ako spomínajú na Piešťany, koho mali radi? Aj to sú otázky, na ktoré mladým ľuďom radi odpovedia ich starí rodičia. Stačí sa len opýtať a zobrať ich do kaviarne, ktorá do kúpeľného mesta vrátila atmosféru starých dobrých časov – keď sa po pešej zóne promenádovali dámy v róbach a páni v cylindroch.

„Som nadšený, keď vidím, ako si v našej kaviarni sadne vnuk s babičkou, alebo vnučka s babičkou a objedná kávu alebo čaj,“ hovorí Michal Vodička. „Preto sme sa rozhodli, že pripravíme akciu Vyvenči babičku, vyvenči dedka.“

Každý, kto do Villy Vodička príde so svojim starým rodičom, dostane kávu alebo čaj zdarma. „Príďte, príďte všetci vy, ktorí už viete, aké je múdre, krásne, láskyplné a obohacujúce počúvať babičku a počúvať dedka, ako rozprávajú. Hovorím o vnučkách a vnukoch vo veku septimy, alebo oktávy. Oni privedú babičku alebo dedka, sú na nich milí, dobrí a objednajú im za svoje peniaze čaj. A zhovárajú sa s nimi. To je také krásne, keď vidíte, že niektorí dnešní mladí sú takí pozorní a múdri,“ uzatvára majiteľ kaviarne.

Akcia s názvom Vyvenči babičku alebo dedka platí v sobotu a v nedeľu 24. a 25. februára. Vítaní sú mladí ľudia v sprievode starých rodičov i všetci, ktorí si chcú užiť atmosféru starých dobrých časov.

Kaviareň Villa Vodička nájdete v rohu Námestia slobody. Jej interiéry sú plné príjemných prekvapení – historických artefaktov, hudobných nástrojov i hier. V ponuke je voňavá káva, domáce zákusky i remeselné pivo.

(Reklamný článok)