Car at Tuning Party štartuje už v piatok

Festivalovú letnú sezónu otvorí už o niekoľko dní najväčší motoristický festival Car at Tuning Party na piešťanskom letisku.

V piatok, 15. júna, si na svoje prídu všetci fanúšikovia motorizmu a dobrej zábavy. Organizátori pre tento rok prichystali Drift Cup, do ktorého sú zaregistrovaní známi aj menej známi jazdci, medzi ktorých patrí Jánoš Onódi, Fero Buliter Jarolím, či Ježek.

Do závodu sa máte možnosť zaregistrovať aj vy v kategórii street, alebo po splnení technických podmienok aj do vyššej kategórie.

Piatková motoristická zábava začína voľnými šprintami na letiskovej dráhe, ktorých sa môže zúčastniť naozaj každý, kto je držiteľom vodičského oprávnenia. Ak sa mu táto disciplína zapáči, má možnosť registrácie na oficiálny sobotný pretek na štvrť míle s časomierou a profesionálnymi šprintérmi.

Medzi týmito dvoma motoristickými akciami sa ocitne hlavný stage, na ktorom už o 20:00 odštartujú svoje vystúpenia špičky slovenskej hip-hopovej scény – Kontrafakt, Kali, Majself s Grizzly, Pater a Hely.

Medzi vystúpeniami sa vám predstaví desiatka finalistiek Miss Carat Tuning v niekoľkých módnych prehliadkách. Caratky sa nedávno vrátili z týždňového sústredenia v Tunise, ktoré im zabezpečil hlavný partner podujatia Discover Tunisia. Priamo počas finále budete svedkami premiéry sexy videoklipu z krásnej tunisskej exotiky.

A ktorá kráska získa titul kráľovnej slovenských motoristov? To sa dozviete už 15. júna tesne pred polnocou. Na záver večera vás roztancuje popredný slovenský DJ Mairee so svojími top setmi a  párty ukončia VelkeVeci LIVE.

Na množstvo sprievodných atrakcii sa ani tento rok nezabudlo. Tešiť sa môžete na neopakovateľnú MOTOTV show v podaní najlepších slovenských kaskadérov. Drift taxi, night drift show, pokus o slovenský rekord v jazde na prednom kolese na motorke, motoristické simulátory a množstvo ďalších moto atrakcií.

Chýbať nebude ani In da Club stage s najlepšími slovenskými DJ´s, ktorí vás zahltia tým najlepším z elektronickej hudby. Medzi DJ´mi treba spomenúť mená ako Johnny de City alebo Lucas da Loop.

Aby toho nebolo málo, priamo na Car at Tuningu bude nanovo postavený New Car Fans Cup, kde môžete vidieť nielen slovenských, ale i zahraničných tunerov a v blízkosti lešteniek bude prebiehať Audio Cup Slovakia, v ktorom si súťažiaci zmerajú sily v hodnotách určených dB metrom.

Aj do Audio Cupu je vám umožnené zaregistrovať sa priamo na mieste. Fanúšikovia BMW môžu stretnúť ľudí s rovnakou krvnou skupinou, keďže BMW Vikings založili na CaTP klubové parkovisko, na ktorom uvidíte viac ako 100 áut tejto značky všetkých ročníkov a modelov.

(Reklamný článok)