Blíži sa leto. Je čas vybrať si okuliare, ktoré chránia pred UV žiarením

Nezáleží na tom, či potrebujete korekciu zraku dioptriami alebo nie. Existuje veľa možností, ako si chrániť zrak pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Príďte si vybrať pre seba tú najvhodnejšiu do Skyoptics pod kolonádou (Winterova 12, Piešťany).

Ultrafialové žiarenie poškodzuje oko a spôsobuje zmeny očných tkanív, ale aj okolitej pokožky. Dlhodobé vystavovanie tomuto žiareniu môže spôsobovať šedý zákal aj patologické poškodenie sietnice.

Výrobcovia v súčasnosti ponúkajú široké portfólio slnečných okuliarových šošoviek – od klasických farebných, polarizačných, zrkadlových až po adaptívne, ktoré poskytnú výborný komfort pre svetlocitlivé oči. Sú ideálne pre outdoorové aktivity počas celého dňa, kedy sa mení intenzita slnečného svetla. V tieni alebo pri nízkej slnečnej intenzite sú sfarbené približne na 50 percent, počas dňa sfarbujú sýtejšie, a to aj za čelným sklom auta, až po 80-percentné sfarbenie pri prudkom slnku. Dioptrické slnečné okuliare chránia zrak a zároveň umožňujú zažiť svet naplno, so všetkými jeho detailami. Bez oslnenia.

V Skyoptics si ešte pred nákupom vhodných okuliarov môžete nechať zmerať zrak. Objednajte sa telefonicky +421 944 488 394 alebo cez formulár na web stránke optikapiestany.sk. Optika Skyoptics pod kolonádou (Winterova 12, Piešťany) je otvorená každý pracovný deň od 8:30 do 18:00 h.

(Reklamný článok)