Meranie zraku aj slnečné okuliare – v Skyoptics pod kolonádou

Ak máte problémy s ostrým a pohodlným videním, alebo pociťujete zrakový diskomfort pri práci na blízko, s počítačom, či pri šoférovaní, obráťte sa na náš tím.

V optike Skyoptics pod kolonádou vám ponúkame komplexné služby pre vaše ostrejšie a pohodlnejšie videnie:
– zmeriame vaše oči v príjemnom prostredí a odporučíme možnosti korekcie,
– pomôžeme vám s výberom vhodného okuliarového rámu,
– zmeriame vaše individuálne parametre, aby boli okuliare šité na mieru,
– vyberieme zo širokého portfólia okuliarových šošoviek tie správne pre vás, podľa vašich aktuálnych potrieb, pracovnej záťaže a preferencií,
– okuliarové šošovky spoľahlivo a presne zabrúsime a upravíme.

Radi by sme vyzdvihli do popredia možnosť chrániť si zrak nielen pred slnečným UV žiarením, ale aj pred vysokoenergetickým modrým svetlom. Významným zdrojom tohto žiarenia sú LED-svetlá, mobilné telefóny, tablety, počítače, obrazovky… Klinické štúdie poukazujú na prenikanie tohto žiarenia dovnútra oka až na sietnicu, kde môže z dlhodobého hľadiska prichádzať k jej poškodeniu. Ochranu pred týmto modrým svetlom poskytujú špeciálne antireflexné úpravy na okuliarových šošovkách a zabraňujú tak jeho prenikaniu do oka.

Náš kvalifikovaný personál vám rád poradí a odpovie na akékoľvek otázky ohľadom korekcie zraku, typov okuliarových alebo kontaktných šošoviek, výberu dioptrického alebo slnečného rámu.

Na meranie zraku alebo aplikáciu kontaktných šošoviek sa môžete objednať aj z pohodlia vášho domova – telefonicky +421 944 488 394, cez formulár na web stránke optikapiestany.sk alebo nás navštívte osobne: Optika Skyoptics pod kolonádou, Winterova 12, Piešťany. Sme tu pre vás každý pracovný deň od 8:30 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00 h.

Tešíme sa doVidenia :)

(Reklamný článok)