Be2Can: Láska medzi regálmi

Premietanie v piešťanskom Dome umenia je tento týždeň venované najlepším festivalovým filmom. V rámci prehliadky Be2Can môžete vidieť americkú drámu Záhada Silver Lake (23. 10.), nemecký film Láska medzi regálmi (25. 10.) a životopisnú snímku 3 dni v Quiberone (26. 10.). Premietanie v Dome umenia začína vždy o 18.00 h. Be2Can slovenskému publiku predstavuje najlepšie filmy z festivalov v Berlíne, Benátkach a Cennes.

Christian je bitkár a muž s pochybnou minulosťou, ktorý svojím zjavom pripomína pitbula. Jednu etapu má za sebou, druhú začína ako pomocná sila vo veľkosklade, kde je jeho najžiarivejšou perspektívou možnosť obsluhovať vysokozdvižný vozík. Pre niekoho, kto sotva zvláda svoj vlastný život a vegetuje na sociálnom dne, je aj toto veľká výzva.

Christiana sa ujíma veterán Bruno a zasväcuje ho do mikrokozmu, v ktorom sa žije podľa špecifických pravidiel a vo svojráznych bublinách jednotlivých oddelení. Počas jednej prestávky stretáva Christian prostorekú a očarujúcu Marion z oddelenia lahôdok. Láska medzi regálmi je krehká, civilná a realistická romanca z miesta, odkiaľ nevidieť nebo.

V Dome umenia už vo štvrtok 25. októbra o 18.00 h. Vstupné: 3 eurá.

(Reklamný článok)