Aj reklamný článok môže mať 5 500 videní. Vieme ako na to

Snažíme sa, aby inzercia na portáli zpiestan.sk vyzerala dobre a bola pre nášho čitateľa zároveň užitočná. Práve takúto, informačnú hodnotu mal podľa reakcií PR článok o predajni hamburgerov WOW na Teplickej ulici.

Kombinácia stručne a výstižne napísaného textu s propagáciou prostredníctvom sociálnej siete Facebook spôsobila, že článok má v tejto chvíli takmer 5 500 videní. Jeho cieľom bolo vzbudiť zvedavosť a prilákať nových zákazníkov. Podľa Marka Rošku z WOW sa to podarilo. „Nárast sme pocítili zo dňa na deň. Mnohí potvrdili, že o nás čítali a teraz sa opätovne vracajú.“

Aj v tomto prípade ukázal Facebook svoju silu. Vďaka publikovaniu článku v regionálnom médiu a vymedzeniu užívateľov sociálnej siete, ktorým sa reklama zobrazila, si článok prečítala inzerentom definovaná cieľová skupina.

Inzertné články poskytujú väčší priestor a dokážu vyrozprávať celé príbehy. Taký bol aj text o nápoji Jablčnô, na ktorý za necelý týždeň kliklo 1 600 užívateľov.

V prípade, že máte záujem inzerovať na portáli zpiestan.sk a chcete nájsť efektívnu kombínáciu s reklamou na Facebooku, zavolajte na telefónne číslo 0902 106 781 alebo napíšte na adresu redakcia@zpiestan.sk. Cenník bannerovej reklamy si môžete stiahnuť  vo formáte PDF. Ďalšie informácie o možnostiach inzertnej spolupráce aj čítanosti nájdete na tejto adrese.

Martin Palkovič

mockup_6