Útulkáči: Rebel, Oldy, Katka

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Rebel

štvormesačný psík bol nájdený uviazaný pred útulkom. Majiteľ sa ho jednoducho a klasicky zbavil. Psík je veľmi temperamentný a bláznivý, taká neriadená strela.Je vhodný na dvor rodinného domu, potrebuje viac výbehu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oldy

trinásťročný psík bol nájdený v lese pri Novej Lehote, možno zablúdil, možno sa ho niekto takto zbavil na starobu. Chodí veľmi pomaly, očká má zakalené. Povahou je veľmi mierny a priateľský. Ak by ho niekto spoznal, budeme vďační za info na majiteľa. Psík veľmi smúti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Katka

šesťročná fenka plná kliešťov bola nájdená pri letisku na výjazde z mesta.Je prítulná,tichučká a ako typický beagle veľmi ľúbi papať.Je vhodná do rodinného domu s menším výbehom,aj ako druhý psík v rodine.


Milí priatelia,

stále sa uchádzame, ako všetky ostatné útulky a občianske združenia, o vašu priazeň na 2% z dane, ktoré sú pre nás hlavným príjmom na celoročný chod útulku. Rozhodnutie poukázať 2% z dane bude stáť menšiu „papierovú námahu“. Na našej titulnej stránke www.utulok-piestany.sk nájdete správne tlačivo na vyplnenie. Ak sa rozhodnete práve pre náš útulok, odmenou vám i nám budú zaopatrené zvieratká.

Ďakujeme vopred všetkým našim verným, aj tým, čo sa rozhodnú práve tento rok pre náš útulok.

Text a foto: Útulok Piešťany