Útulkáči: Orko, Tara a Belita

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.

Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Orko

dvojročný pokojný, poslušný a prítulný psík sa túlal v obci Ostrov, kde sa ho niekto zbavil. Pravdepodobne žil na dvore, stačí mu menší výbeh v rodinnom dome, vhodný aj ako druhý psík v rodine.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tara

jednoročná temperamentá a dobre živená fenka bola nájdená v obci Koplotovce, kde ju niekto vysadil k jednému rodinnému domu. Je znášanlivá, dobre živená, vhodná do rodinného domu s väčším výbehom alebo k športovo založenej rodine, je jednoducho neúnavná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Belita

jednoročnú fenku našli v Hlohovci, časť Šulekovo. Zo začiatku bola veľmi vystresovaná a pokúšala sa hrýzť. Už sa upokojila a je to tešívé zlatíčko, veselá a temperamentná, miluje voľnosť a lietať po dvore, vyžaduje si pozornosť ľudí, bola by vhodná do rodinného domu.

Text a foto: Útulok Piešťany