Útulkáči: Lea, Ort a Šipo

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im. Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Lea

3-mesačná malá slečna bola hlásená z mestskej štvrte v Piešťanoch opustená, možno vyhodený vianočný darček. Je to veselé a hravé šteniatko s kopu energie, má svojich kamošov a rozumejú si veľmi dobre. Potrebuje však láskavý domov, je smutné vidieť vyrastať v útulku šteniatka.

Ort

5-ročného vystresovaného psíka odchytila jedna milá pani v blízkosti farského kostola, inak by zrejme nedopadol dobre. Je veľmi temperamentný, má starší červený obojok, možno ušiel z dvora alebo z firmy. Hľadá sa pôvodný majiteľ.

Šipo

jednoročný psík bol hlásený pani starostkou z obce Šípkové, že sa tam potuluje už viac ako týždeň. Prvotný stres už dávno prešiel, je to milý a prítulný psík, rád lieta po dvore, s inými psíkmi si rozumie, niekedy vyrýva, ale v rámci hry. Je vhodný aj k inému psíkovi, nie je rád sám, je veľmi hravý, dá sa očakávať poľovnícky pud.

Milí priatelia, aj teraz nastáva obdobie, keď sa môžete rozhodnúť, komu venovať 2% z vašich daní. Dúfame, že aj tento rok to budeme práve my, zvieratká z piešťanského útulku.Aj vďaka vášmu rozhodnutiu darovať nám Vaše 2% bude o nás naďalej postarané, pretože chod útulku závisí najmä od prispievateľov, ktorým nie je ľahostajný náš osud a budúcnosť…

2% z dane vytvárajú úsmevy na tvárach ľudí a chlpáčov.

Ďakujeme vopred všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť nás!

Tlačivá sú na stiahnutie na našej webovej stránke www.utulok-piestany.sk priamo v útulku a v predajni Havkomoda v Alexander centre.

Text a foto: Útulok Piešťany