Útulkáči: Lassie, Tibald, Mabo

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im. Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Lassie

Ročná krásavica, osudom skúšaná fenka našla svoj dočasný domov u nás, inak by skončila na ulici. Je milá, jemná, pokojná, veľmi vďačná za každú pozornosť. So psíkmi problém nemá, má už aj kamoša Flirta, ktorý s ňou hneď flirtoval a veľmi sa potešil nežnej kráske. Je vhodná na dvor rodinného domu.

Tibald

Ročný psík bol nájdený vyhodený v obci Behynce, zatúlal sa až do Radošiny. Pani, ktorá sa ho sa na noc ujala, ho vykúpala, bol veľmi špinavý. Je pochudnutý, ale milý a prítulný, nemá problém so psíkmi, vhodný do bytových podmienok.

Mabo

Veľmi dobre živený 5-ročný psík bol nájdený v Maduniciach bez označenia. Môže pochádzať z okolitých obcí, ovláda niektoré povely, majiteľ sa akosi pozabudol prihlásiť. Psík je milý a prítulný, dá sa očakávať lovecký pud, pravdepodobne žil na dvore, má rád voľnosť.

Text a foto: Útulok Piešťany