Útulkáči: Graf, Kosmos, Flirt

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im. Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Graf

polročný psík bol nájdený medzi Piešťanmi a Trebaticami, nie je zanedbaný, hľadáme majiteľa. Je prítulný a milý, zvyknutý na ľudí, možno sa len zabehol.

Kosmos

Ročný psík vbehol do areálu Invalidovne na sídlisku N. Teslu ešte v sobotu 26. 8.2017, ale hlásený bol až dnes. Je to vitálny a prítulný psík, nemá však žiadne označenie, hľadáme majiteľa, psík veľmi narieka.

Flirt

5-ročný temperamentný psík bol nájdený v Nonstop koterci bez označenia, priviezla ho polícia od Kocky. Je prítulný, veľmi hravý, dobre živený. Potrebuje športovo založených ľudí, ktorí by s ním chodili na dlhšie prechádzky a zamestnali ho viacerými aktivitami. Psík miluje vodu nadovšetko.


Milí priatelia,
srdečne pozývame všetkých majiteľov psíkov adoptovaných z nášho útulku na stretnutie v nedeľu dňa 3.9.2017 o 14.00 h priamo pred útulkom na ulici Priemyselná 12a, Piešťany.

Všetkých čaká fotenie, zábava a občerstvenie, radi si vypočujeme novinky o vašich miláčikoch, môžete sa zúčastniť súťaží so svojim štvornohým miláčikom a všetkých čakajú iné prekvapenia pre radosť vašu i psíkov.

Prosíme všetkých záujemcov potvrdiť účasť najneskôr do 30.8.2017 na našu mailovú adresu utulok@utulok-piestany.sk

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom alebo na č.t. 0904170913.

Tešíme sa na vás!!!

Váš Útulok Piešťany

P.S.: V prípade nepriaznivého počasia i keď neradi sme nútení akciu zrušiť.  


Text a foto: Útulok Piešťany