03.05.2015 # 09:37 # 09:37

Útulkáči: Dudy, Alenka, Nanto

Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Dudy

desaťročný psík shi-tzu bol bol nájdený vyhodený, niekto sa ho na starobu zbavil. Je to zlatíčko, tešivý, milý, ideálny do bytu aj ako druhý psík. Bol odvezený na kliniku na vyšetrenie,vytvoril sa mu z hnilých zubov absces pod očkom, takže zatiaľ muselo ísť von 9 zubov a neskôr musia ísť aj ďalšie. Ušká mal tiež vo veľmi zlom stave, preliečujú sa naďalej, je to veľmi trpezlivý a vďačný psík, pri úkonoch ani nemukne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Alenka

dvojročná fenka so šteniatkom bola hlásená pánom starostom z obce Nižná, následne ju odchytili dvaja zlatí ľudia a priviezli do útulku. Našli ju na smetisku za obcou, kde mala brloh ,iné šteniatka tam nájdené neboli. Prítulná fenka je dobre živená aj šteniatko, majiteľ sa doteraz neohlásil.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nanto

trojmesačný kríženec jazvečíka, milý a veselý,bude malého vzrastu,rastie skôr do dlžky, je vhodný aj do bytu aj do rodinného domu.

Text a foto: Útulok Piešťany

X