03.01.2015 # 08:16 # 08:16

Útulkáči: Banino, Axo a Big Boy

www.wai.sk/uvod
Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.

Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Banino

3-ročný mohutný a dobre živený psík bol nájdený v obci Banka a privezený štátnou políciou. Nemal žiadne označenie, je to dobrák od kosti, ovláda základné povely. Je vhodný do rodinného domu, s fenkami sa znesie bez problémov.

banno 2 banno 1

Axo

4-ročný psík bol skoro ráno hlásený pri hotelovej škole, že tam skáče na okoloidúcich. Je to veselý a temperamentný psík. Potrebuje skúsenejšiu ruku a výcvik, pri správnom vedení to bude ideálny spoločník v rodine a aj dobrý strážca.

axo 3 axo 2 axo 1

Big Boy

5-ročný psík argentínskej dogy bol odchytený večer v Brunovciach na hlásenia obyvateľov, starostky aj polície. Obyvatelia mali pred ním strach, zdržiaval sa na cintoríne, odkiaľ poutekali všetky babky. Má veľkú silu, ktorú treba zvládnuť, nie je vôbec vhodný do rodiny s deťmi. Psík je u nás už dva roky, je miláčikom útulku, ale potrebuje tiež svoj domov. Bude zverený len do skúsených rúk.

big boy 3 big boy 2 big boy 1

Text a foto: Útulok Piešťany

Inzercia
X