Inzercia na portáli zpiestan.sk

Responzívny dizajn zaručuje, že reklama sa zobrazí korektne na všetkých moderných zariadeniach. Nezáleží na tom, či vaši potenciálni zákazníci čítajú zpiestan.sk doma, v práci alebo v autobuse.

mockup_6

Po krátkej testovacej prevádzke bol regionálny spravodajský portál zpiestan.sk spustený koncom novembra 2014. Čitateľom ponúka spravodajstvo, fotografie, rozhovory a blogy, inzerentom dáva možnosť osloviť konkrétnych zákazníkov.

Ich pozornosť priťahuje vďaka aktuálnemu obsahu a jednoduchému vzhľadu.

Vo roku 2019 navštívilo portál zpiestan.sk 277-tisíc používateľov a zaznamenal 1,5 mil. zobrazení. Aktuálne má na Facebooku vyše 10 200 sledovateľov.

Hlavnou cieľovou skupinou portálu sú ekonomicky aktívni obyvatelia piešťanského regiónu so záujmom o dianie vo svojom okolí. Podľa výsledkov Google Analytics bolo 33 % doterajších užívateľov vo veku 25 až 34 rokov. Medzi záujmy najväčšej časti návštevníkov patrí šport, elektronika, jedlo a cestovanie.

Asi 69 % užívateľov navštevuje portál zpiestan.sk prostredníctvom mobilného telefónu. Postupne stúpa klesá podiel prístupov z počítačov (aktuálne 25 %) a z tabletov (6 %).

Portál poskytuje niekoľko druhov reklamných bannerov a široký priestor na PR články. Na mieru pripravené texty, ktoré vyrozprávajú príbeh produktov a služieb, sú v kombinácii s on-line reklamnými plochami jednou z najefektívnejších foriem inzercie.

Pridanou hodnotou je poskytovanie fotografických služieb a poradenstvo v oblasti marketingu na sociálnych sieťach

Cenník inzercie nájdete na tejto adrese.

Martin Palkovič

0902 106 781