17.01.2015 # 08:23 # 08:23

Útulkáči: Avion, Zava, Melroy

www.wai.sk/uvod
Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.

Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Avion

12-ročný, ťažko zranený psík, pravdepodobne zrazený autom bol nájdený dobrými ľuďmi pri ceste vedľa letiska. Zaviezli ho na veterinárnu kliniku, kde bol hneď operovaný. Na zadnej slabine mal tri veľké tržné rany, potrhané svalstvo a väzivo, bol v šoku, ale podarilo sa ho stabilizovať a rany pozašívať. Má nasadené lieky, je stále veľmi bolestivý a smutný. Budeme vďační za informáciu ak psíka niekto spozná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zava

7-mesačná drobná fenka, ešte šteniatko. Bola nájdená ráno v nonstop koterci. Našli ju policajti túlať sa v lokalite Zavretý kút, nemá označenie. Dúfame, že sa majiteľ ozve.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Melroy

5-ročný zmoknutý psík bol odchytený políciou na Štefánikovej ulici. Je bez označenia, nevieme, či ide o samovenčéra. Psík je dobre živený, priateľský a pokojný.

Text a foto: Útulok Piešťany

Inzercia
X