11.04.2015 # 08:55 # 08:55

Walter Schnitzelsson a Funny Faces zahrajú v klube ŽiWell

Inzercia

Kapely chcú na spoločnom turné dokázať, že mladá slovenská vlna má čo ponúknuť a že ich koncerty sa oplatí vidieť.

Prví menovaní minulý rok vyhrali cenu Nováčik roka na Radio_Head Awards a následne ju potvrdzovali v kluboch, na námestiách, či festivaloch ako Grape, Pohoda a Rock for people, no aj ako predkapela Peta Dohertyho.

Pieštanskí Funny Faces majú čerstvý debutový album My Odds and Ends a ambície predstaviť ho čo najväčšiemu publiku a potvrdiť, že patria medzi najnádejnejšie mená na domácej scéne.

Trenčín, Piešťany, Trnava, Ružomberok, Martin, BanskáBystrica a Bratislava. To súmestá, v ktorých sa fanúšikovia môžu tešiťna koncerty oboch kapiel. Walter Schnitzelsson sa vracajú do klubov po niekoľkomesačnej prestávke, ktorú strávil spevák Jožko Rezník v Austrálii: „Bol som na výlete, počas ktorého som pripravil veľa nového materiálu a ktovie – možno s chalanmi zahráme na koncertoch aj niečo nové.“

A zo zahraničia sa vracia aj Marko Manas, spevák Funny Faces. „Momentálne som v Anglicku a na Slovensko prídem práve kvôli spoločnému tour a už sa neviem dočkať koncertov, na ktorých predstavíme náš debutový album,“ teší sa Marko. Piešťanská kapela vydala debutový album My Odds and Ends koncom minulého roka a teraz sa ho chystá predstaviť naživo.

V Piešťanoch to bude 25. apríla o 19.30 h v klube Žiwell. Udalosť nájdete aj na Facebooku.

Text a foto: Tlačová správa

X