12.10.2015 # 09:59 # 09:59

Silné reči zavítajú do Piešťanského pivovaru

Mimoriadne obľúbené Silné reči na čele s Jánom Gorduličom vyrážajú na turné. Prvú slovenskú stand – up comedy zažijete v Piešťanskom pivovare 16. októbra 20.00 h.

„Turné je sranda. Kedysi som s Poštou pre teba cestoval každý mesiac štyri dni, chodil von s miestnymi a bavil sa o živote v iných mestách. Trochu mi to chýba a konečne si to vynahradím, verím tiež, že nás uvidia naživo ľudia, čo nás doteraz nepoznali a rozosmejeme ešte väčšiu časť Slovenska,“ prezradil nadšene Gordulič. Hoci je komik dnes už na Slovensku v stand – up comedy pojmom, prizáva, že začiatky boli rozpačité.

„Moje prvé vystúpenie bolo v klube NuSpirit a bol to taký polotrapas. Všetci sme stáli na pódiu so stand – upom po prvýkrát a mali sme plné gate. Ja som sa pripravoval na vystúpenie asi mesiac a vedel som ho odpredu aj odzadu, našťastie publikum nám veľa odpustilo, chceli sa baviť. Aj vďaka ľuďom nám to vydržalo a v septemrbi to už bude šesť rokov, čo spolu vystupujeme,“ povedal s úsmevom.

Silné reči sa dnes tešia mimoriadnemu diváckemu záujmu a tak sa partia komikov rozhodla precestovať so svojim programom vybrané slovenské mestá.

„Na turné sme chceli ísť už dlho. Ľudia nám písali, aby sme prišli, poznali nás z videí a chceli zažiť Silné reči naživo. Tiež si myslím, že je čas posunút stand – up vyššie a zaradiť ho medzi formy ako divadlo, či koncerty. Silné reči sú priekopníkom stand – up, máme stály súbor, kvalitný program aj manažment a je čas sa posunúť ďalej,“ myslí si Jano, ktorý sa na mimobratislavské publikum veľmi teší.

„Verím, že humor je univerzálny a ten dobrý funguje všade. Na druhej strane sú tam lokálne odlišnosti a tak uvidíme, ako nás príjmu noví diváci. Bude to sranda,“ dodal Gordulič.

Text: Tlačová správa organizátorov

Inzercia
X