Pri Váhu videli exhibicionistu

Nahý muž vydesil korčuliarku na vale medzi Lodenicou a Krajinským mostom. Zavolala mestskú políciu, ale muža sa nepodarilo zadržať.

„Stál na úpätí valu, dosť blízko chodníka a robil si to otočený smerom ku mne,“ napísala nám čitateľka. Exhibicionista jej nahnal strach dnes dopoludnia, okolo 10.40 h, keď sa po vale medzi Lodenicou a Krajinským mostom korčulovala. Bolo to neďaleko futbalového ihriska, na konci Vážskej ulice.

„Chcem varovať ostatné ženy a dievčatá, ale nedokážem ho bližšie identifikovať. Bol kompletne nahý, vyšportovanej postavy, mal približne 30 až 40 rokov a na hlave čiernu kuklu, ktorá mu prekrývala celú tvár,“ dodala korčuliarka, ktorá volala aj mestskú políciu.

Podľa Petra Gogola z Mestskej polície mesta Piešťany oznamovateľka volala na linku 159 o niekoľko minút neskôr, pretože na miest pri sebe namala mobilný telefón: „Na základe uvedených zistení bola na miesto vyslaná hliadka, ktorá prezrela okolie hrádze rieky Váh, ale žiadnu nahú osobu nespozorovala.“Text: Martin Palkovič Ilustr. foto/Photo by Armin Lotfi on Unsplash