Piešťany sa zapoja do hry Lovci miest 2018

Vieš plávať na plávajúcej podlahe? Máš na to urobiť desať klikov na námestí? Splní tvoj tím všetky úlohy, a to skôr ako ostatní? Aj v Piešťanoch bude prebiehať prvý ročník teambuildingovo-zábavnej hry Lovci miest 2018.

Lovci miest 2018, predstavujú typ hry scavenger hunt, kde trojčlenné tímy budú musieť behom 120 minút splniť vyše 30 zábavných úloh s miernou štipkou guráže, a to skôr ako ostatné tímy. Všetky úlohy bude musieť tím zdokumentovať prostredníctvom fotografie, či videa a následne sa posúdi správnosť splnenia úlohy a tím dostane daný počet bodov, ktorý prislúcha k danej úlohe.

Hra bude v sobotu 23. júna 2018 súčasne prebiehať v desiatich slovenských mestách (Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Piešťany, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina), z ktorých sa určí celkové poradie (teda poradie bude určené zo všetkých tímov a miest). V každom meste budú rovnaké pravidlá a úlohy.

Tím, ktorý behom 120 minút dosiahne najväčší počet bodov, vyhráva. Celkovo tímy budú bojovať o výhry v hodnote vyše 150€ eur. Víťaz okrem iného vyhrá kupón na hru PanIQ Room (escape room) v meste podľa vlastného výberu. Druhé a tretie miesto bude ocenené formou poukážok do kina. Ďalej sú pripravené aj ďalšie výhry, ako výhry pre najkreatívnejší tím.

Registrácia tímov bude spustená od 1. marca 2018, no pozor počet miest je obmedzený, preto dlho neváhaj a registruj svoj tím čo najskôr. Link na registráciu bude uverejnený na facebookovej udalosti Lovci miest 2018, kde sú uverejnené aj bližšie informácie k registrácii.

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať prostredníctvom facebook-u alebo zaslaním mailu na komunita.punkstream@gmail.com

Organizátor: OZ Punkstream

Zdroj: Tlačová správa (Rastislav Gablovič, OZ Punkstream)