Druhý ročník Scavenger Hunt sa vydaril

Sedem tímov, 21 ľudí, 30 úloh a 120 minút, rozhodol jediný bod. Takto sa dá číselne opísať 2. ročník Scavneger Huntu, ktorý sa konal 10. septembra v Piešťanoch. Súťaž odštartovala pred kinom Fontána, kde si tímy vzali inštrukcie s úlohami a následne mali dve hodiny na to, aby ich splnili.

Obleč sa ako opačné pohlavie, sprav selfie s labuťou, nájdi čínsky egreš a sprav selfie, objím päť okoloidúcich ľudí, nájdi tri kamene v tvare kocky, sprav vláčik na námestí, nauč okoloidúceho tanečný krok, choď okolo jazierka ako krab (po štyroch) – aj takto zneli niektoré z úloh.

Po uplynutí dvojhodinového limitu súťažiaci museli ukázať fotky a videá, vďaka ktorým dokázali, či a ako úlohu splnili. Pokiaľ danú úlohu splnili, tak tím získal body v rozsahu od 1 do 3 (počet bodov závisel od náročnosti danej úlohy).

Na konci vyhodnotenia bola ohodnotená aj kreativita pri plnení úloh, tiež počtom bodov medzi 1 až 3. Následne sa všetky body spočítali a zistili sme, že rozhodujúci bol jediný bod. Na treťom mieste skončil tím Anti Armed Flying Mortal Chicks, ktorý dosiahol úžasných 63 bodov z 69.

Druhé miesto obsadil tím Brmbolce, ktorý dosiahol 66 bodov z 69. A majstrom Scavenger Hunt 2016 sa stal tím, ktorý stratil iba dva body – Surikaty.

Prvé tri tímy získali diplomy a mohli sa tešiť z čokoládovej medaile. Prvý tím vyhral vouchery do kina a taktiež spolu s druhým tímom vyhral voucher na bowling. Ďakujeme súťažiacim a gratulujeme víťazom!

Sme radi, že sa ďalší ročník opäť vydaril, súťažiaci a aj my sme sa poriadne zasmiali a tešíme sa na ďalší ročník. A nemôžeme zabudnúť na tím Anti Armed Flying Mortal Chicks, ktorý nás prekvapil a vyrobil si vlastné tričká s logom a názvom tímu.

scavenger-hunt_2 scavenger-hunt_3 scavenger-hunt_4 scavenger-hunt_5 scavenger-hunt_6 scavenger-hunt_7 scavenger-hunt_8 scavenger-hunt_9

Text a foto: Tlačová správa, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream