Formula Nula aj Plastová megalukostrelba – vo Vrbovom bude opäť veselo

V sobotu 6. júla sa vo Vrbovom uskutoční 13. ročník Vrbovských Vetrov. Program otvoria o 13:14 filmové melódie v podaní kapely Feelme a už o 14:30 sa účastníci festivalu môžu tešiť na veľkú legendu od susedov, kapelu Buty.

Nasledovať bude Slávnostné otvorenie aj zatvorenie festivalu, o ktoré sa postarajú Vrbovskí Víťazi. Po ňom už bude pódium patriť world music v podaní skupiny Banda, či domácim Karpatským Chrbátom, ktoré pokrstia album výberu zo svojej celoživotnej tvorby nahranej v štúdiu nanovo.

Podvečer sa prvýkrát na festivale predstaví silné meno domácej scény Le Payaco. Samozrejmosťou budú aj tradičné „športové“ disciplíny ako Dostihy na húpacích konoch Velká Vrbovská, Plastová megalukostrelba, či automobilové preteky Formula Nula ako aj úplná novinka z dielne pána Brata: Vetrobal.

Ako každý rok Braňo Jobus pokrstí ďalšiu svoju knižnú novinku s názvom Zberný dvor.

O 21:00 organizátori na pódiu privítajú frontmana skupiny Lucie Davida Kollera a po ňom zahrá Slobodná Európa v novej zostave s legendárnym Lacom Lučeničom na poste basgitaristu.

Úderom polnoci nastúpi festivalová klasika Chikilikitua a program uzavrie domáci MADratz. Kto by napriek nadupanému programu mal stále deficit živej hudby, môže si ju vychutnať vhodením mince do celosvetovo prvého Džukeboxu live, ktorý sa už za prvé dva ročníky svojho pôsobenia stal veľkou legendou Vrbovských Vetrov.

Text: Tlačová správa – Vrbovské Vetry