Family Run mení kvôli pandemickým opatreniam podmienky

Zabehať si so svojou rodinou môžte kvôli prijatým pandemickým opatreniam už len do piatku 18.12.2020. Pre tých, ktorí nestihnú odbehnúť trasu medzi HS Centrom a Piešťanským pivovarom ŽiWell, upravili organizátori podmienky. Popri účasti môžu rodiny podporiť hendikepovanú Dominiku.

„Keďže HS centrum, kde je momentálne umiestnená registrácia s pokladničkou bude od soboty uzatvorená, museli sme upraviť podmienky. Keďže beh nie je obmedzený, stačí keď nám na mail info@happymove.sk zašlete vaše údaje a fotografiu. Budete tak zaradený do tomboly,“ vysvetľuje organizátor akcie Andrej Krištof.

Zároveň pripomína, že aj keď pokladnička nebude dostupná, záujemcovia stále môžu podporiť Dominiku s raritným genetickým syndrómom zaslaním ľubovoľnej čiastky na jej bankový účet SK1883300000002001882374.

Tohtoročnej akcie Family Run sa zatiaľ zúčastnilo desiatky rodín z Piešťan. Cieľom akcie je prostredníctvom športu zblížiť rodinu a vo vianočnom období pomôcť aj ďalším ľuďom z mesta. Mottom rodinnej akcie Family Run je Pohyb s úsmevom.

Tlačová správa – TS o.z. HappyMove