Do Piešťan sa po roku vracia Boiler, po novom Boil In Oil

Po takmer ročnej odmlke sa 9. Mája (sobota) vráti do Piešťan (Penzion Benátky) projekt s názvom Boiler – po novom Boil In Oil, ktorý založil Piešťanský DJ & producent Entony Donutt.

esprit nails

Jeho cieľom bolo a vždy aj bude priniesť hudbu bližšie k ľuďom v tomto meste, preto sme sa rozhodli tentokrát zavolať spešl guestov rovno dvoch. Jedným z nich je bratislavský INKWALL, druhým veľa mladým už známy rapper GUMBGU.

A samozrejme, ako rezident eventu nemôže chýbať ani ENTONY DONUTT.

GUMBGU

Slovenský rapper a producent, člen a spoluzakladateľ vydavateľstva Milion+, na ktorom 9.3. vydal aj svoj debutový solo album. Takisto je člen Archetyp 51. Aktuálne pracuje na spoločnom Bang Bros EP s Robinom Zootom.

NKWALL

Projekt 19-ročného producenta z Bratislavy. Jeho štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Deeper sounds guaranteed!

ENTONY DONUTT

21-ročný DJ & Producent, v ktorého setoch môžte najsť tvrdé hiphoppové / trapove beaty kombinovane s elektronikou. Práve pracuje na svojom EP s názvom Untittled.

Internetom koluje aj súťaž o lístky, veci od našich familiárnych sponzorov BFAM a karton modrého nápoja s názvom Redbull. Jediné, čo musíte urobiť je zdielať flyer ktorý sa nachádza v evente a v deň podujatia vyhlásime 3 výhercov, ktorí si prevezmú výhry na akcii.

Udalosť nájdete aj na Facebooku.

Text a foto: Tlačová správa