Bezplatné energetické poradenstvo v Piešťanoch

Zaujíma vás ako ušetriť energiu a ktoré obnoviteľné zdroje energie by ste mohli využiť u vás doma? Príďte sa poradiť a pozrieť, ako dokážu „zelené“ zdroje zásobovať energiou domácnosť.

Bezplatné energetické poradenstvo Slovenskej energetickej a inovačnej agentúry s názvom Žiť energiou bude v Piešťanoch k dispozícii v pondelok 27. júla. Svoje otázky môžete konzultovať s energetickými expertmi od 10.00 h do 15.00 h. Nájdete ich na Námestí slobody.

Nenechajte si ujsť návštevu „zeleného domčeka“ s fotovoltickou a veternou elektrárňou a ďalšími technickými novinkami, ktoré vám umožnia znížiť spotrebu energie v domácnosti a využívať obnoviteľné zdroje energie.

Pripravené sú aj súťaže pre malých a veľkých. Každý z účastníkov získa užitočné návody s odporúčaniami, ako využívať energiu efektívnejšie. Ak vás téma zaujíma podrobnejšie, môžete sa zúčastniť prednášky o úsporách energie a využívaní obnoviteľných zdrojov energie, ktorá sa uskutoční o 13.00 h v zasadacej miestnosti Mestskej knižnice, Školská 19.

Text a foto: Tlačová správa Zdroj: siea.sk