Aké trendy doplnky zvoliť k zimným outfitom?

Kúzlom celého outfitu sú správne zvolené doplnky. Tie si možno vyberať podľa sezónnych kritérií, ale nezabúdame ani na tradičné prvky. Vraví sa, že pravej dáme pristane všetko – v správne zvolenej miere a kvalite. Zistite, ktoré doplnky budú hitom sezóny a s čím ich kombinovať. Na ktoré farebné tóny staviť?

Zdroj foto: PH888 / Shutterstock.com

Praktické a štýlové doplnky, ktoré zahrejú 

Ideálne je, keď v outfite spojíme krásne s užitočným. V zime sa nezaobídeme bez doplnkov s pridanou zateplenou funkciou. Medzi ne patria napríklad tradičné zimné čiapky a šály. Trendom však budú aj huňaté ušianky, pletené čelenky alebo chlpaté klapky na uši z plyšu. Vhodné je, ak sú v  kontraste s pochmúrnymi chladnými dňami, tzn. majú žiariť farbami. Túto sezónu sa okrem iného blýska na zábavné časy s volánmi, brmbolcami, mašľami a inými výraznými prvkami. 

Zimný outfit doplnený o hodinky

Zimné outfity bývajú hrubé a robustné. To však neznamená, že každý z nich nás dostatočne zahreje. V rámci doplnkov nezabúdame ani na teplé vlnené rukavice. Majú však jednu nevýhodu. Častokrát vyčnievajú, resp. vytvárajú prázdny priestor medzi zimnou bundou a lemom rukavíc. Tento priestor môže funkčne vyplniť ďalší obľúbený doplnok, teda dámske náramkové hodinky – napr. módne Tommy Hilfiger hodinky z odolnej ušľachtilej ocele na praktické meshové zapínanie. 

Trendy farby sezóny

Viete, že zima 2022 patrí farbám? Možno to uplatniť pri neutrálnom outfite, ktorý tzv. rozbijete žiarivým doplnkom. Zimná bunda alebo kabát si môže zachovávať jemné odtiene bielej, krémovej alebo sivej, ponad ktoré sa vynímajú napríklad hrubé pletené šály alebo výrazné Vostok hodinky v netradičnej kombinácii zelenej a ružovej, alebo odvážnej rubínovo červenej a čiernej. Táto kategória hodiniek je výnimočná nielen dizajnom, ale aj technickým vybavením. Aj preto ich zaraďujeme medzi hodinky pre náročnejších zákazníkov.

Zdroj foto: MS_studio / Shutterstock.com

Ďalšími výraznými farbami, ktoré túto zimnú sezónu zaplavia ulice sú kobaltová modrá, výrazná oranžová a fialová, limetková zelená či rafinovaná olivová.

Výrazný outfit a jemné zimné doplnky

Najskôr sa musíme jednoznačne rozhodnúť pre ladenie outfitu. Predpokladáme, že aj vaším obľúbeným zatepleným zvrškom sú zimné kabáty. Kabát, na ktorý sa vieme spoľahnúť, sa vyznačuje priedušnou výplňou a vodoodpudivou úpravou. Čo sa týka dizajnu, výraznosť nemusí získavať len farbami. Môže ísť o asymetrický strih alebo o eskovitú líniu zipsu. V prípade, že svoj zimný akcent chceme dosiahnuť výlučne vo farbách, volíme jedny z najžiadanejších za rok 2022 – celý sortiment dámskych zimných kabátov sa odel do odtieňov horčicovej, modrej, fialovej alebo svetlozelenej. 

Čím žiadny z týchto outfitov určite nepokazíme? Keď si dáme na čas, aby nám zima neutiekla pomedzi prsty. K outfitu si zvolíme jemné šperky a hodinky s farebnou stálosťou vzácnych kovov.

(Reklamný článok)