Zbavte sa bolesti chodidel, dánske ortopedické vložky Medicovi vám s tým pomôžu

Väčšina problémov s bolesťou chrbta, bedier, kolien alebo chodidiel súvisí so zlou obuvou. Dánske ortopedické vložky Medicovi premenia vase obyčajné topánky na nepoznanie – akoby vám zem pod nohami trochu zmäkla.

Príčinou je technológia Water Wave Balance vyvinutá v spolupráci s prestížnymi dánskymi univerzitami. Vďaka nej sa voda v ortopedických vložkách presúva podľa toho, ktorú časť chodila zaťažujete. Či už pri chôdzi našľapujete na pätu alebo špičku, vždy máte pocit mäkkosti.

Vložka účinne tlmí nárazy, čo je jej najdôležitejšia vlastnosť pri potrebe odstránenia bolesti chrbta, bedier, kolien, členkov a chodidiel – najmä Achillovej šľachy a päty. Okrem toho je vhodná na prevenciu a aj na odstránenie zápalu plantárnej fascie – veľkej šľachy vedúcej od päty až k báze prstov. Rovnaký účinok má aj u ľudí, ktorí trpia bolesťou prednej časti chodidla alebo majú spadnutú klenbu.

V Dánsku vyrobené produkty sú určené na vylepšenie pracovnej, vychádzkovej aj športovej obuvi. Ich účinky môžete vyskúšať v novootvorenej predajni v piešťanskom hypermarkete Tesco.

dansko

(Reklamný článok)