Winterparáda – oslava lokálneho dizajnu, módy a trendov

Tesne pred Vianocami sa v Elektrárni Piešťany uskutoční prvý ročník predajného festivalu Winterparáda.

Podujatie odštartuje vo štvrtok 21. decembra o 15:00 h. Návštevníci si budú môcť naplno vychutnať pohodovú predvianočnú atmosféru s kvalitným grogom, či vareným vínkom v ruke. V ponuke je 22 lokálnych predajcov, ktorí budú rozmiestnení v hlavnej sále unikátnej Piešťanskej Elektrárne.

Na dvore a v bočných priestoroch budú k dispozícii kvalitné gastro prevádzky. Kto bude mať záujem prezrieť si súčasné trendy v ilustrácii, alebo si len posedieť pri dobrej káve, môže tak urobiť v galérii.

Nezabudli sme ani na deti, pre ktoré je prichystaný priestor s workshopmi pod vedením piešťanskej knižnice. Tu si budú môcť cibriť svoje zručnosti pri výrobe vianočných ozdôb, alebo sa započúvať do čítania detských kníh.

Druhý deň – piatok 21. decembra začíname už o 11:00 h. Predajcovia vám ponúknu originálne športové oblečenie, zimné aj letné doplnky, tašky, obuv, šperky, prírodnú kozmetiku či detské hračky a knihy. To všetko vyrobené v našom regióne.

Počas toho sa budete môcť “pohrabať” v našom sekáči, či nájsť niečo zaujímavé v antikvariáte. Deťom sa o zábavu postarajú animátorky v detskom kútiku, kde sa bude čítať a tvoriť pod vedením piešťanskej knižnice. Súčasťou bude žrebovanie tomboly a výhercovia si odnesú darčeky nielen od predajcov. Naša oslava Vianočnej atmosféry bude trvať každý deň do 21:00 h.

Nápad vznikol pri limonáde jedného slnečného dňa na Piešťanskej riviére :) Prvá myšlienka bola vytvoriť novú platformu pre Piešťany, ktorá sa tu ešte neorganizuje a tou je podpora predaja zaujímavého lokálneho dizajnu a prezentácia miestnych gastro prevádzok. Preto sme zvolili názov, ktorý je venovaný ikone Piešťan – Ľudovítovi Winterovi, ktorý zásadne zveľadil mesto a zároveň sa dotýka Vianoc.

Cieľom Winterparády je združiť a odprezentovať lokálnych výrobcov v unikátnej historickej budove Elektrárne. Sú to značky, ktoré nemajú kamenné prevádzky a tak budú mať návštevníci možnosť oboznámiť sa a nakúpiť. Chceme priniesť príjemnú atmosféru spojenú s hudbou, jedlom a kvalitným designom na jedinečnom mieste.

Viac info: facebook.com/winterparada/

(Reklamný článok)