Winterparáda – dizajn, hudba a darčeky na jedinečnom mieste

Po minuloročnom úspechu sa do Elektrárne Piešťany vráti oslava lokálneho dizajnu, módy a trendov. Vychutnávať vianočnú atmosféru, maškrtiť, nakupovať a stretnúť sa s priateľmi môžete 21. a 22. decembra.

Cieľom Winterparády je predstaviť miestnych výrobcov v unikátnej historickej budove Elektrárne. Ide o značky, ktoré nemajú kamenné prevádzky a tak návštevníci dostanú možnosť zoznámiť sa s nimi a nakúpi zaujímavé vianočné darčeky na poslednú chvíľu.

„Chceme priniesť príjemnú atmosféru spojenú s hudbou, jedlom a kvalitným designom na jedinečnom mieste,“ hovoria organizátori.

Na Winterparáde sa predstaví 27 značiek, nebudú chýbať filmy, tvorivé dielne, výnimočné gastro, sekáč ani detský kútik. Návštevníci Elektrárne Piešťany sa budú môcť zabaviť a zažiť príjemnú vianočnú atmosféru, stretnúť sa s priateľmi pri dobrom víne a drobných chuťovkách. Podujatie môže byť zároveň príjemným úkrytom pred vianočným stresom.

Winterparáda sa na vás teší v piatok 21. decembra od 15:00 do 20:00 a v sobotu 22. decembra od 09:00 do 15:00 h. Organizátori budú postupne zverejňovať mená predajcov na Facebooku.

(Reklamný článok)