Výlet na Everest aj streľba z luku – Piešťany majú prvú VR herňu

Nemožné sa stáva skutočnosťou vďaka virtuálnej realite. Pomocou špeciálnej technológie má každý šancu navštíviť Paríž a hneď potom Tokio, pretekať na trati v Monze alebo vystúpiť na Mount Everest. A to všetko v centre Piešťan.

Kúpeľné mesto má totiž svoju prvú VR herňu. Polygon VR sídli na Kukučínovej č. 18 a ponúka dve hracie kóje vybavené technológiou HTC Vive. Tá umožňuje neobmedzený pohyb vo virtuálnom priestore.
Pomocou špeciálnych okuliarov a technológie snímania sa môžete ocitnúť na morskom dne, namaľovať si trojrozmerný obraz alebo vyriešiť záhadu strašidelného domu.

V ponuke je až 40 hier rôznych žánrov – akčných, sci-fi, logických aj hororových, vrátane prémiových titulov zo sveta VR.

Pre dokonalý zážitok sú priestory v Polygon VR vybavené profesionálnou závodnou sedačkou. Na nej sa môže každý preniesť na známe závodné okruhy v Monze, či v Nürburgringu – tentoraz nie ako divák, ale ako pretekár.

Herňa je určená pre všetkých, ktorí radi objavujú nové veci a spoznávajú moderné technológie. Poteší každého, kto má rád zábavu. Navštíviť ju môžu rodiny s deťmi, partie kamarátov i jednotlivci – všetci si prídu na svoje.

Viac informácií nájdete na www.polygonvr.sk a o všetkých novinkách sa dozviete prostredníctvom stránky Facebooku.

(Reklamný článok)