Vstupenky na zrušené predstavenia môžete vrátiť v Dome umenia od pondelka

Dom umenia Piešťany oznamuje, že počas dní 20. – 24. apríla 2020 v čase od 12.00 do 15.00 h máte možnosť vrátiť v pokladni Domu umenia vstupenky, ktoré boli na tomto mieste zakúpené. Pri vrátení vstupeniek získate späť plnú finančnú hodnotu.

„Od marca do júla 2020 sme boli nútení v rámci tejto zložitej situácie zrušiť asi 60 podujatí, vrátane 65. music festivalu Piešťany, ktorý by sme radi zrealizovali v jesenných mesiacoch, ak nám to situácia dovolí,“ oznámila riaditeľka Domu umenia Edita Bjeloševičová.

Dodala, že všetky priestory Domu umenia prešli dezinfekciou. Obdobie bez návštevníkov využívajú aj na opravu a údržbu techniky. V najbližších dňoch bude dokončené schodisko.

„Napriek tomu, že sú tieto dni pre nás smutné, máme radosť z prác, ktoré finišujú pri rekonštrukcii hlavného schodiska. Dokončenie prác by malo byť zrealizované do polovice apríla. Veríme, že táto dlho očakávaná oprava v budúcnosti prinesie obohatenie činnosti v dramaturgickom pláne Domu umenia,“ pokračovala riaditeľka s tým, že v budúcnosti by sa mohli niektoré podujatia uskutočniť práve na vynovenom schodisku.


Pri zakúpení vstupeniek cez ticketportal.sk je potrebné sa riadiť usmerneniami Ticketportálu v rubrike Zmeny a zrušenia.

Pri návšteve pokladne je nutné dodržiavať prísnejšie hygienické zásady:
– povinné použitie ochraných rúšok, ktoré zakrývajú nos a ústa
– pri vstupe dezinfekcia rúk alebo ochranné rukavice
– v radoch aspoň dvojmetrové odstupy medzi ľuďmi
– jeden návštevník môže byť prítomný pred pokladňou priamo v budove

V prípade nejasností týkajúcich sa vrátenia vstupeniek, kontaktujte programovú prevádzku Domu umenia Piešťany e-mailom: dom-umenia@slovanet.sk a uveďte svoj telefonický kontakt.


Dom umenia Piešťany