Vstupenky na Fragile vyhráva…

Hudobná skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných a muzikálových produkcií sa po minulom úspechu opäť predstaví v Kultúrnom dome Krakovany. Hlasy jej členov zaznejú už v nedeľu 5. júna o 17.00 h.

Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretuje Fragile známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov, akými sú napríklad Sting, Stevie Wonder, Billy Joel, Tina Turner, Queen, ako aj popredných slovenských a českých interpretov Richarda Müllera, Karla Gotta, Modus. Ich koncerty sú plné nielen výbornej hudby, ale predovšetkým skvelého humoru.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík. Alternanti skupiny: Daniela Tomešová, Jozef Hečko, Martin Madej a Peter Lacho.

Vďaka organizátorom mali čitatelia portálu zpiestan.sk možnosť získať dve vstupenky zdarma. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku: „Čo znamená pojem a cappella?“ Všetky odpovede boli správne – ide o spev bez sprievodu hudobných nástrojov.

Šťastie sa tentoraz usmialo na Soňu Vidovú. Gratulujeme!

(Reklamný článok)