Veľké alebo malé: ktoré pánske peňaženky sú momentálne trendy?

Peňaženky sú rovnako dôležité pre dámy ako aj pre pánov. Slúžia rovnako na uskladnenie, ako aj na organizáciu našich financií, dokladov a kariet. Takáto organizácia má veľký význam pri našom nakladaní s financiami. Rovnako musia byť peňaženky dostatočne primerané – veľkostne aj rozložením – podľa našich preferencií. Kým dámy väčšinou siahajú po väčších peňaženkách, páni majú radšej peňaženky menšie, ktoré môžu nosiť vo vrecku nohavíc. Aké sú trendy pánskych peňaženiek pre rok 2021?

Trendy pánske peňaženky pre rok 2021?

Trendy čo sa týka pánskych peňaženiek nie sú veľmi výrazné. Pri výbere peňaženky je najvhodnejšie siahať po kvalitných materiáloch. Keď si vyberiete kúsok z kvalitného materiálu, mali by ste siahnuť po nadčasovom dizajne, nakoľko takáto peňaženka vám môže vydržať aj niekoľko rokov. Páni veľmi radi investujú do kvalitných kožených peňaženiek, ktoré sú odolné voči vonkajším vplyvom a tak ideálne aj na nosenie v zadnom vrecku.

Pokiaľ chcete zvoliť nadčasový kúsok, môžete tiež siahnuť po rôznych značkových dizajnových kúskoch. Takéto peňaženky sú reprezentatívne a často aj veľmi kvalitné. Značkové pánske peňaženky na answear.sk prinášajú veľký výber, z ktorého si dokáže vybrať aj ten najnáročnejší zákazník. K dispozícii je množstvo farebných, materiálových aj dizajnových prevedení od širokého spektra známych aj menej známych značiek v rôznych cenových prevedeniach.

Trendy sa teda peňaženiek priamo nedotýkajú, ale ak by ste sa chceli trafiť do súčasných trendov môžete siahnuť napríklad po rôznych vzoroch alebo výrazných farbách. Ideálne sú žlté, oranžové a iné výrazné farby, rovnako ako rôzne geometrické vzory. Rovnako sa za trendy považujú aj rôzne kombinácie výrazných prvkov. Pri stávke na nadčasovosť však nemáte čo stratiť. Pozerajte sa však skôr na spôsob šitia, kvalitu materiálu a prevedenie, ktoré zohrávajú najdôležitejšiu úlohu.

 

Aké sú ďalšie trendy pre rok 2021?

Medzi ďalšie trendy, ktoré v roku 2021 patria určite farby. Či už sa jedná o šaty, obuv, či doplnky, všetko je moderné práve vo výrazných farbách. Napríklad dámske šaty na answear.sk nájdete v mnohých zaujímavých prevedeniach a môžete ich pokojne kombinovať aj k peňaženke. Potom to len doladíte správnymi doplnkami a trendy outfit je na svete. Veľmi zaujímavé sú súčasné moderné kabelky, ktoré sú často práve len vo veľkosti peňaženky a dajú sa správne kombinovať. Tento trend určite stojí za zmienku a odporúčame ho zakomponovať do vašich letných sviežich outfitov.

Trendy outfit však nemusí byť celý zostavený len z nových kúskov. Napríklad všetko môžete doladiť voľbou správnych doplnkov, či obuvi. Stavte minimálne na jeden výrazný prvok a ten dolaďte pokojne neutrálnymi a nadčasovými kúskami, ktoré tvoria základ vášho šatníka. Ak si napríklad vyberiete zaujímavé tenisky, môžete pokojne zvoliť aj celočierny outfit a budete vyzerať nesmierne moderne trendy. Skvelé tenisky nájdete napríklad na https://answear.sk/k/ona/obuv/tenisky.

(Reklamný článok)