V Piešťanoch pôsobí nová taxislužba. PÁNSKE TAXI vsádza na štýl a bezpečnosť

Pozornosť obyvateľov i návštevníkov Piešťan upútajú nove vozidlá značky BMW X1. Hlavným cieľom PÁNSKEHO TAXI je poskytovať zákazníkom kvalitné služby na vysokej úrovni.

„V prvom rade sme stavili na bezpečnosť pasažierov. Na bezpečnostnej výbave našich vozidiel sme rozhodne nešetrili. Autá sú vybavené najmodernejšími prvkami. Naši vodiči a zákazníci sa môžu spoľahnúť na to, že v našich vozidlách sa vďaka viacerým aj nadštandardným systémom a senzorom budú cítiť bezpečne a príjemne,” prízvukuje Richard Tanečka, majiteľ novej piešťanskej taxi služby.

PÁNSKE TAXI zaujme zákazníkov aj dodržiavaním prísnej firemnej kultúry. Ľudia budú môcť šoférov hodnotiť prostredníctvom internetovej stránky.

 

Cenovú politiku postavilo PÁNSKE TAXI na aktuálnych cenníkoch, ktoré v Piešťanoch prevládajú. V rámci mesta vás odvezú za 3 eurá. PÁNSKE TAXI je k dispozícii na tel. čísle 0908 75 75 75, fungovať bude 24-hodinový dispečing.

Informácie budú postupne pribúdať aj na internetovej stránke www.pansketaxi.sk, ktorá bude spustená v priebehu týždňa. Aktuality a novinky nájdete na facebookovej stránke PanskeTaxiPieštany.

(Reklamný článok)