V Dome umenia sa predstaví bývalý člen Deep Purple

Preslávilo ho účinkovanie v britskej hardrockovej kapele, po ktorom nasledoval strmý pád do drogovo alkoholového pekla. Na rozdiel od mnohých sa však z neho dostal a 14. februára predstaví svoju pestrú tvorbu v piešťanskom Dome umenia. Začiatok koncertu je o 19.00 h.

Glenn Hughes mimo množstvo hosťovaní pre rôznych slávnych kolegov nahrával s Tonym Iommim a z tohto veľmi vydareného spojenia vzniklo niekoľko albumov, jeden pod hlavičkou Black Sabbath.

V posledných rokoch sa na jeho sólových albumoch podieľa aj rodinný priateľ, bubeník Red Hot Chilli Peppers Chad Smith. Paralelne Glenn Hughes účinkuje v superskupine Black Country Communion po boku bluesovej hviezdy, gitaristu Joe Bonamassu, klávesáka Dereka Sheriniana a bubeníka Jasona Bonhama.

Začiatkom novembra sa Glenn Hughes prihlásil o slovo s novým, energickým albumom Resonate, ktorý spoločne produkovali s dánskym producentom a gitaristom Sorenom Andersenom v Kodani. Na Slovensko príde predstaviť nielen nové skladby, ale aj prierez sólovou tvorbou a spomenie aj éru Deep Purple.

Vstupenky na jeho piešťanský koncert sú už v predpredaji.

(Reklamný článok)