Urobte niečo pre zdravie pred Vianocami – príďte na Roľničkový beh

Trasa najbližšie k Piešťanom, s najkrajšími výhľadmi, s predvianočnou atmosférou a štrngajúcimi roľničkami.

Chcete si ju vyskúšať ? Potom príďte v nedeľu 20. decembra o 11.00 h ku kolibe a hotelu Panorama na Červenej veži nad Piešťanmi. Bude sa tu totiž konať 3. ročník sviatočného behu na Havran.

Trasa povedie od hotela po modrej turistickej značke na Havran a potom sa stočí doľava kúsok po červenej a končí pri Motoreste Havran. Celková dĺžka trasy je 6 kilometrov s prevýšením 250 metrov a je vhodná ako pre profesionálov tak i pre tých, ktorí behávajú rekreačne.

Pre pretekárov je zabezpečené občerstvenie – Vianočné pečivo a domáca kapustnica a malé darčeky v podobe roľničiek. Bude aj tombola, hodnotné športové ceny pre bežcov daruje novozniknutá snowboardová škola Snowca (www.snowca.sk). A samozrejme nebude chýbať dobrá nálada a milí ľudia…

Ak si nechcete prísť zabehať, príďte sa aspoň prejsť a spravte niečo pre svoje zdravie pred sviatkami, plnými číhajúcich koláčikov a majonézového šalátu.

Špeciálna cena na ubytovanie a saunu – 1 platí, 1 zdarma.

Počas preteku je možnosť rezervácie ubytovania v hoteli Panorama na Červenej veži za špeciálnu cenu – 1 + 1, čiže jeden platí a partnera alebo priateľa môže zobrať so sebou zadarmo. To isté platí aj pre saunu ale pre dvojice v deň preteku. Hotel má vonkajšiu vírivku s výhľadom na Piešťany, moderné izby a domácu kuchyňu.

Rezervácie na čísle – 0911 95 99 81, 033 773 53 60. www.panoramahotel.sk

Registrácia na beh.sk alebo na tejto adrese.

(Reklamný článok)