Tip na darček: Originálne piešťanské suveníry od mladých dizajnérov

Máte radi Piešťany a chcete to všetkým ukázať? Alebo hľadáte darček pre priateľov a známych, ktorý by prezentoval naše mesto? Konečne je tu obchod, ktorý dopĺňa sortiment bežných propagačných výrobkov o dizajnovo zaujímavé veci, ktorým nechýba nápad.

„Všetci turisti sa ma pýtali, aký darček priniesť zo Slovenska. Začali sme modranskou a skončili pri Demänovke. Nuž som vyšla na ulicu a v obchodíku v Alexander centre pridala k pobytom pekné slovenské vecičky,“ hovorí majiteľka cestovnej kancelárie Esprit Travel Jana Obertová.

Výrobky, ktoré v novootvorenej predaji ponúka, navrhli mladí slovenskí dizajnéri. Mnohí z nich pochádzajú alebo žijú v Piešťanoch. Aj preto sú niektoré motívy inšpirované našim mestom.

V Esprite nájdete veci, ktoré navrhli Alica Gurinová – Kucharovič, Veronika Obertová a Petra Arbetová. Zastúpená je aj značka Mesto snov, napríklad plátené tašky s motívmi kúpaliska Eva, Kolonádového mesta a Domu umenia. Novinkou sú tričká navrhnuté dizajnérkami od OvéPictures inšpirované pôvodným logom kúpeľov. A celkom čerstvé sú grafiky s kúpaliskom Eva, ktoré pre Čierne diery vytvorili tiež OvéPictures.

Predajňu Esprit Travel nájdete v nákupnej pasáži Alexander centrum na pešej zóne.

(Reklamný článok)