Svet piva ako na dlani: Piešťanskú pivotéku otvoria iba na pár dní

Domáce aj svetové značky špeciálnych pív na jednom mieste, rozmanité chute, poctivá príprava, každý večer živá hudba. To všetko ponúka akcia s názvom Piešťanská pivotéka, ktorá začína vo štvrtok 19. novembra v Piešťanskom pivovare. Zažiť svet piva ako na dlani môžete iba do nedele 22. novembra.

Na jednom mieste – v Piešťanskom pivovare na Lodenici sa stretne viac ako 50 druhov poctivo uvarených pív. Takmer polovica z nich bude čapovaných a zákazníci dostanú možnosť objednať si iba 1 dcl a ochutnať viac druhov.

Nebudú chýbať ukážky varenia piva, prehliadky pivovarníckej technológie, ktoré sú pre vopred prihlásené desaťčlenné skupiny s výkladom sládka zdarma. Každý večer zahrá živá hudba, pripravené sú rôzne súťaže aj zabíjačkové a pivovarnícke špeciality domácej kvality.

Rezervácia stolov a skupín pre výklad sládka na tel. čísle 0948 588 285 alebo osobne v Piešťanskom pivovare – Rekreačná 3, Piešťany (Lodenica).

pivoteka

Typy piva: ležiak,  american ale, belgian ale,  englis ale, ovocné pivo, india pale ale, porter, stout, weissbier a iné

Značky/výrobcovia: Piešťanský pivovar,  Lánius, Sessler, Vŕšky, Kalenecker, Ikkona, Wywar,Padre Craft Brews. Všetko (SK), Bevog (AT), BrewDog (GB), Duvel (BE), Leffe (BE), Matuška (CZ), Mikkeller (DK), Anchor (US), Anderson Valley (US), Oakham Ales (GB), Ridgeway (GB), De Molen (NL) a iné.

Otváracie hodiny:
Štvrtok 14:00 – 22:00
Piatok a sobota  11:00 – 00:00
Nedeľa 11:00 – 21:00

Piešťanskú pivotéku nájdete aj na Facebooku.

Text: PR (Reklamný článok)