Spevák Whisky predstaví cestovateľské zážitky z Indie

Z krajiny, ktorú navštívil štrnásťkrát a strávil v nej viac ako dva roky, má spevák kapely Slobodná Európa množstvo neuveriteľných zážitkov. Podelí sa o ne počas cestovateľskej prezentácie v Piešťanskom Pivovare. Podujatie začína 13. júna o 20.00 h.

Magické Varanásí, sikhsky Amritsar, budhistická Dharamsala, špina a zhon obrovských veľkomiest, ale aj krása Himalájí či pláží odľahlých Andamanských ostrovov, tajomný Ladakh alebo uzavreté himalájske kráľovstvo Sikkim… Aj o tom bude reč na Whiskyho cestovateľskom kine venovanom asi najzaujímavejšej krajine sveta.

Spevák kapely Slobodná Európa Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav. Na svojich cestách navštívil viac ako 70 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, či terénnom aute na ktorých prešiel po cestách – necestách viac ako 50 000 km.

(Reklamný článok)