Silné Reči: Sezóna sa Začína v Piešťanoch

Lovecká sezóna sa začína! Záujmová skupina komikov pod vedením poľovníckeho majstra Jána Gorduliča vyráža na lov. Diviaky, diváci i diváčky, držte si pierka v klobúkoch, bude to naozaj ostré. Na Silné reči sa môžte tešiť už 22. októbra od 20.00 h v Piešťanskom pivovare.

Komici sú po letnej pauze vydovolenkovaní, oddýchnutí a pripravení podeliť sa s vami o zážitky, ktorých majú plné zásobníky. Lovu zdar.

Na polovníckych združeniach Vás budú loviť:

Ján Gordulič

Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Lujza

Talentovaná herečka, ktorá sa nebojí hovoriť veci na rovinu sa v stand-up comedy našla. Prostredníctvom svojich komediálnych vystúpení si lieči traumy z manželského života a dvoch detí.

Kristína Farkašová

Profesionálna mama, ktorá sa nebála vydať o svojom živote s dvojičkami úspešnú knihu, ktorú okorenila aj vlastnou kolekciou oblečenia. A že jej okrem písania ide aj hovorený prejav, o tom nemôžte mať pochýb.

Stano Staško

Pochádza z Prešova, prešiel si bratislavským VŠMU a nakoniec zakotvil v Trnave. Herecké umenie už cez desaťročie prezentuje v úspešnom formáte 3T ale standup je to pravé orechové, kde môže naplno predviesť improvizačné schopnosti.

(Reklamný článok)