Procedúry pre obyvateľov piešťanského regiónu za polovicu

Bahenný zábal, minerálny kúpeľ alebo rôzne druhy masáží. Tieto a množstvo ďalších procedúr v hoteli Máj obyvateľom okresu Piešťany spolovice preplatí OZ Európsky fond na podporu zdravia obyvateľstva.

Hotel Máj je ukrytý za hradbou zelene neďaleko Sĺňavy. Jeseň je v tomto jedinečnom prírodnom prostredí mimoriadne príjemná. Pokojná hladina vodnej nádrže a do žlta sfarbené stromy lákajú na prechádzky alebo nenáročné cyklovýlety. A ak počasie pobytu v prírode nepraje, hotel Máj ponúka úľavu od bolestí a stresu v podobe liečebných procedúr.

Počas mesiaca október 2020 si ich môžu ľudia z piešťanského regiónu užiť s polovičnou zľavou vďaka OZ Európsky fond na podporu zdravia obyvateľstva . Stačí si prostredníctvom elektronického formulára vybrať zo širokej ponuky procedúr – od bahenného zábalu, cez rôzne druhy kúpeľov až po masáže. Netreba nič vybavovať ani sa nikde registrovať, dotáciu na procedúry má už hotel Máj k dispozícii. Pre získanie -50% z ceny zadajte kód: Piešťany.

Liečebnú starostlivosť v hoteli Máj poskytujú skúsení fyzioterapeuti a maséri, ktorých služby kladne hodnotia slovenskí i zahraniční klienti.

Mimoriadna akcia je určená špeciálne iba pre obyvateľov a ľudí pracujúcich v okresoch Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec a Trnava. Do hotel Máj sa môžu vybrať na kratšiu či dlhšiu dovolenku blízko svojho domova, zabudnúť na každodenné starosti a dopriať si relax a úľavu od bolesti.

Procedúry si môžete jednoducho rezervovať online. Rezervácia termínu je potrebná.

Hotel Máj môžete kontaktovať nonstop, pracovníci recepcie radi zodpovedia Vaše otázky.

Otváracie hodiny Relax centra:

Pondelok až sobota: 7:30 – 20:00, Nedeľa: 7:30 – 12:00

Tel.: +421337741202

Mob.: +42194905007

(Reklamný článok)