Pripravte sa na leto, zhodiť bruško trvá iba mesiac

Ani sa nenazdáme a prvé jarné dni nás prinútia vyzliecť zimné oblečenie, ktoré milosrdne zakrýva všetky nedostatky. Netreba držať krutú diétu, stačí efektívny pohyb. Začiatok pôstneho obdobia je na to ten pravý čas.

Pravidelný tréning, jemná úprava stravovacích návykov a zabijak brucha Slim Belly. To sú tri kroky k viditeľným výsledkom v krátkom čase. Výrobca udáva priemerné zmenšenie obvodu pása o 8 cm v priebehu jedného mesiaca, ale v piešťanskom fitness Bella v uplynulom roku zaznamenali aj 12 cm.

Slim Belly tam vyskúšali už stovky žien z celého regiónu. Mnohé z nich vďaka okamžitým výsledkom vytrvali a odvtedy cvičia pravidelne. Zbavili sa prvých nadbytočných centimetrov a to ich naštartovalo k zmene životného štýlu.

Na veku pritom nezáleží. Fitness Bella na Teplickej ulici navštevujú mladé mamičky aj seniorky. Láka ich tam dobrá atmosféra, ale aj možnosť tráviť voľný čas zmysluplne. Každý kardiostroj má šestnásť televíznych kanálov, takže si počas nenáročného cvičenia môžu pozrieť aj svoj obľúbený seriál. Je to lepšie ako sedieť doma na gauči.

Slim Belly funguje na princípe tlakových komôr, ktoré striedavo vyvíjajú tlak na tkanivo. Zvyšujú tým obeh krvi v kožnej a tukovej vrstve problémových zón. V kombinácii s jednoduchým cvičením na kardio stroji sa pri správne tepovej frekvencii spaľuje najviac tukov.

Bella je jediné fitnes centrum v trnavskom kraji s licenciou na Slim Belly. Podľa ich záznamov z uplynulého roka je možné za mesiac zhodiť na páse 12 cm, okolo zadku 13 cm a na stehne 7 cm. Mnohé spokojné klientky po mesačnom programe pokračujú v posilňovni a využívajú aj služby solária s kolagénovými trubicami.

Fitness Bella je určené výhradne ženám. Radi vás tam privítajú každý deň okrem nedele a poradia ako začať efektívny a nenáročný tréning.

fitness bella MP_02-19-15_2203

Text a foto: PR