Piloxing s Maťou – box, tanec, pilates – silná, štíhla a sexi

Piloxing formuje, posilňuje, spaľuje a samozrejme zabáva! Vyskúšajte toto energické cvičenie s nami!

Skupinové cvičenie je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantným, nuž a pilates sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Všetko sa deje pri hudbe a prináša kopec zábavy. Zacvičili si ho už aj známe osobnosti, pridáte sa aj vy?

Piloxing, ktorý má svoje zastúpenie aj na Slovensku, vytvorila profesionálka špeciálne pre všetky ženy. Švédka Viveca Jensen vychádzala zo spojenia športových disciplín, ktoré sú jej srdcu najbližšie – pôsobila ako profesionálna tanečníčka a inštruktorka pilatesu, na amatérskej úrovni sa venovala boxu. Aktuálne boduje po celom svete s piloxingom.

Prečo to funguje?

Profesionalita a odborné vedomosti z oblasti športu a zdravého životného štýlu tvorkyni piloxingu rozhodne nechýbajú. Okrem toho, že spojila zdanlivo nespojiteľné športy so skvelými účinkami na telo aj psychiku, cvičenie predstavuje formu intervalového tréningu – striedanie rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi, preto nielen buduje vytrvalosť, ale aj podporuje spaľovanie tukov. Pri cvičení sa využívajú špeciálne rukavice, ktoré sú v podstate závažím. Cvičí sa naboso, aby boli výhody z cvičenia maximálne.

„Makačka“, skvelá zábava a kvantum ďalších pozitív…

Piloxing nie je cvičenie, ktoré je určené len pre telo, ale aj pre vylepšenie psychickej stránky osobnosti ženy. Pre Vivecu bolo veľmi dôležité, aby piloxing zvyšoval celkové sebavedomie, eleganciu a výkonnosť žien. Žena má byť nežná, ale zároveň nezávislá, krásna a sexi – to je cieľom piloxingu. Okrem toho prináša toto všestranné cvičenie nasledovné výhody:

– spaľuje kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií)
posilňuje a formuje svaly (vďaka pilatesu aj hlboké svaly, na ktoré mnohé cvičenia zabúdajú)

– prospieva kardiovaskulárnemu systému

– buduje vytrvalosť, flexibilitu, mobilitu, obratnosť a pohotovosť

– piloxing je zábavný a hudba pôsobí motivačne

– zlepšuje držanie tela

– je prevenciou voči zraneniam

– znižuje stres, ktorý je príčinou mnohých chorôb

– podporuje zdravie imunitného systému

Piloxing sa cvičí v mnohých mestách na Slovensku, môžete si ho zacvičiť aj u nás v Piešťanoch, samozrejme pod dohľadom skúsenej inštruktorky, ktorá povedie vaše kroky, naučí a vysvetlí postupy a techniku. Cvičíme každú stredu popoludní, začiatok o 17.25hod. Nájdete nás v SJU FITNESS PN – v centre skupinových cvičení – na Teplickej 68 (fitness bella).

Objednávky a info: 0904/909 703 – Maťa alebo 0949/759 901 – Sju

Viac informácií: www.sjufitness.sk alebo Facebook/PiloxingPiestany

Nevyhovuje vám čas a deň? Neváhajte a kontaktujte nás, nájdeme riešenie :)

Tešíme sa na vás!

Pozrite si video, v ktorom máte možnosť vidieť samotnú zakladateľku piloxingu Vivecu Jensen:

(Reklamný článok)