Piešťanský pivovar rozosmejú Silné reči

Mimoriadne obľúbená stand–up comedy je opäť na turné po Slovensku. V Piešťanskom pivovare mal tento program vždy veľký úspech a vo štvrtok 9. marca sa tam vráti zase. Začiatok je o 20.00 h.

Piešťanský pivovar Žiwell bude hostiť týchto komikov:

Ján Gordulič

Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Michael Szatmary – Stand Up Comedy

Zakladateľ slovensko – židovského časopisu, ex redaktor správ a hudobník toho času na materskej sa v show preslávil svojimi poctivo spracovanými a vyšperkovanými standupmi. Okrem toho je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)oor.

Jakub Lužina Humorbot 3000

Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávať deťom sa nepatrí a tak sa radšej rozhodol pre stand up comedy. Tu môže vulgárne ale so šarmom dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Martin Hatala Stand-up

Bol členom klubu historického šermu a počúva rock a metal, čo znamená, že to nemá v živote ľahké. Rád sa psychicky týra a preto vystupuje aj u nás v show.

Vstupenky sú k dispozícii v Piešťanskom pivovare alebo v sieti Ticketportál.

(Reklamný článok)